O/4 Blok 48990 Yalıkavak Marina, Bodrum
+90 252 385 37 27

Yat Satışı ve Danışmanlık


MÜŞTERİ HİZMETLERİ

Telefon: 0 252 385 37 27
Mobil: 0 532 407 11 17ÇALIŞMA SAATLERİMİZ

Pazartesi-C.tesi 08:00-19:00
Pazar: KapalıYALIKAVAK MARİNA

O Blok/4 48990 Yalıkavak
Bodrum,Muğla-TürkiyeJEANNEAU SERVICE POINT


YAT SATIŞ VE DANIŞMANLIK

YAT SATIŞ, SURVEY,DANIŞMANLIK VE EKSPERTİZŞirketimiz yat satış ve danışmanlık hizmetleri, Teknik Servis altyapımız itibari ile bizimle çalışan müşterilerimizin talepleri doğrultusunda ortaya çıkan bir iş koludur. Tanıdığımız, bilgidiğimiz ve hikayesine hakim olduğumuz teknelerin satışına aracılık etmekteyiz. Bu sayede hem alıcı hem satıcı için güven ortamı sağlanmantadır. Alıcı için de sağlıklı ve doğru bilgi akışı sunulur.

Çoğu tekne sahibinin belirli bir süre sonra değiştirmek istediği ya da istenilen performansı alamadığı için yeni yat almak için arayış içersine girdiğini biliyoruz. Bu anlamda sizlerin almak isteyeceğiniz yat ile ilgili birtakım sorularınızın olması ve cevaplarının bilinmesi yada tahmin edilebilmesi gerekir. Yat danışmanlık hizmetimiz size bu cevapları verebileceği gibi size almak istediğiniz yat ile ilgili (güverte, donanım, karina, mekanik) yapısını inceyerek piyasa değerlendirmesi hazırlar ve danışmanlık hizmeti verir.

Tecrübeli yat satış uzmanlarımız, her iki tarafı da mükemmel bir şekilde karşılayarak; tekne satış sürecini hızlı, programlı işlemlerle sonuçlandırır.

YAT SURVEY VE EKSPERTİZ

Yelkenli ya da motoryat almaya karar verdiğinizde, riske girmenize gerek yok. Sizin için, satın alacağınız ya da satacağınız yatlarınız için oldukça ayrıntılı olarak marine sörvey raporu hazırlıyoruz. Bu ayrıntılı kontrol sayesinde, ileride karşınıza çıkacak tüm masraflardan ve denizde yaşayabileceğiniz tehlikeli veya bazı durumlarda hayati olabilecek sorunların önüne geçebileceksiniz.

Sörvey Raporunun genel içeriği nedir?

Tekne gövdesi, su altında kalan karinası (nem ölçümü, çekiç testi, Salma çevresi, salma saplamaları ve salma yapısı, Teknenin bordası ve bodoslamaları, Motor sail-drive veya şaft kontrolü, Pervane yapısı, boşluk durumu ve korozyon kontrolü,Dümen sistemi, dümen telleri ve otomatik pilot, Direk ve furling sistemleri, arma sistemleri, Yelkenlerin çalışması ve kondisyonu, Güverte üstü malzemeler (halatlar, makaralar, vinçler), Demirleme çıpa sistemi, ırgat ve zincir kontrolü, Tüm elektronikler ve kalibrasyonları, seyir fenerleri, Navigasyon aletleri, gps ve telsiz sistemleri, Tatlı su ve pis su sistemleri, hidraforların kontrolü, Tüm vanalar, su alış ve atış sistemleri, LPG gaz sistemleri, Kamaralar ve camların sızdırmazlığı, Görsel diğer tüm kontroller.


SOUND YACHTS DENİZCİLİK LTD.ŞTİ.
O/4 Blok 48990 Yalikavak Marina, Bodrum
+90 252 385 37 27 - 0 532 407 11 17 - 532 796 14 78
info@soundyachts.net